Uyuşturucu Madde Tacirine Ağır Darbe

Burdur Emniyet Müdürlüğümüz Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü personelince Uyuşturucu ve Uyarıcı madde ile mücadele faaliyetleri kapsamında; Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahısların deşifresine yönelik sürdürülen çalışmalar çerçevesinde V.A.(36) isimli şahsın Ağlasun ilçesinden aracıyla yüklü miktarda uyuşturucu sevkiyatı yapacağı bilgileri elde edilmiş olup, yapılan çalışmalar ve takip sonucu araç ve şahıs emniyet görevlilerince yakalandı.

 

ZULASI ELE GEÇİRİLDİ
 
Araçta yapılan aramalarda üç ayrı çuval içerisinde daralı 10.400 gr esrar maddesi ele geçirilmiş, şahsın ikametinde ise 24 ayrı çuval içerisinde daralı 133.200 gr olmak üzere GENEL TOPLAMDA: 143 kg 600 gr esrar maddesi ve 1 adet hassas terazi ele geçirilerek muhafaza altına alındı.
 
CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
 
Emniyet müdürlüğüne intikal ettirilen V.A. isimli şüpheli şahıs hakkında yasal işlem başlatılarak Adli Makamlara intikal ettirildi, şahıs tutuklanması üzerine ceza evine teslim edildi.
 
Burdur Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre; ”Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görev alanına giren suçlarla ilgili mücadelemiz aralıksız devam etmektedir” denildi.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *