sevilen-diziler-yeni-bolumleriyle-ekran-karsisinda

Sevilen diziler yeni bölümleriyle ekran karşısında

 

   GÜNEŞİN KIZLARI

Ekranların sevilen dizisi Güneşin Kızları 15. Bölümü ile sevenlerinin karşısında olacak. Her hafta büyük bir merakla beklenen ve ilgiyle izlenen dizinin yeni bölümünde Nazlı sonunda Zafer’i bulur. Nazlı her şeye rağmen babasını affetmeye hazırdır. Yaşanan olayı birde onun ağzından dinlemek ister. Ancak Nazlı’yı büyük bir hayal kırıklığı beklemektedir. Genç kızın hırçın hali başını büyük bir belaya sokar. Güneşin Kızları, saat 20.00’da Kanal D ekranlarında olacak.

Dizinin yayınlanan son bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 6.14 reyting ve yüzde 18.10 izlenme payı ile zirvede yer aldı. İzleyicilerden beğeni kazanan dizi sosyal medyada da çok konuşulanlar arasında yer aldı. #güneşinkızları ve #benimleoynarmısın hashtag’i ile toplamda 147.552 tweet alan dizi Türkiye’de TT olmayı başardı.

 

  Güneşin Kızları 15. Bölüm Fragmanı

https://www.kanald.com.tr/gunesin-kizlari/fragmanlar/gunesin-kizlari-15-bolum-fragmani#/55ddcf28cbbf34147472f54d

  Güneşin Kızları 15. Bölüm 2. Fragmanı

https://www.kanald.com.tr/gunesin-kizlari/fragmanlar/gunesin-kizlari-15-bolum-fragmani-2#/55d72f5786857615dcd53eb2

 

  

   PARAMPARÇA

Geçtiğimiz sezon reytingleri alt üst eden Paramparça’nın ikinci sezonu da son derece iddialı başladı. Yayınlandığı her hafta dizi severleri ekranın karşısına geçirmeyi başaran, heyecan dolu sahneleriyle hafızalara kazınmayı başaran Paramparça 34. bölüm fragmanı ile heyecan dolu bir bölümün olacağının sinyalini verdi. Yeni bölümde, Cihan ve Gülseren’in yakınlaşmasına tanık olan Cansu’nun, öz babası Özkan’ın yanına taşınması, bütün dengeleri alt üst eder. Ancak bu kez, Cihan ve Gülseren geri adım atmayıp, aşklarına sahip çıkar. Gülseren hayatının en büyük sınavıyla karşı karşıya olduğunun farkında değildir. Paramparça, saat 20.00’da Star TV ekranlarında olacak

 

Paramparça 34. Bölüm Fragmanı

http://www.startv.com.tr/dizi/paramparca/fragmanlar/sayfa/1/paramparca-34-bolum-fragmani

 

 

   KIRGIN ÇİÇEKLER

Kemal’den kurtulmanın şaşkınlığını yaşayan Eylül, Mesude’nin aniden gelen teklifiyle yeni bir şok yaşar. Banu, Sedat’a ilik verecek birini bulduğunu söyler. Hiçbir şeyin farkında olmayan Kader annesi ile beraber yaşama hayalini kurmaktadır. Songül geçmişte onun yüzünden çektiği acıları Güney’in yüzüne vurur. Büyük pişmanlık yaşayan Güney kendini Songül’e kendini affettirmek için son bir hamle yapar.. Yayınlandığı ilk günden bu yana çok önemli derece ilgi gören Kırgın Çiçekler yeni bölümüyle yine sevenlerini ekranın karşısına geçirecek. Kırgın çiçekler, bugün saat 20.00’da ATV ekranlarında olacak.

 

 Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Fragmanı

http://www.atv.com.tr/webtv/kirgin-cicekler/fragman/14?id=b8debb44-8f20-4c6c-83c0-3a96ff1e452e

 

 

 

 

 

 

 

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *