sekerspor-2015-727x327

Şampi… Şekerspor

Burdur 1. Amatör Ligi 2014-2015 Şampiyonu büyük bir ihtimal Burdur Şekerspor diyebiliriz. Kıran kırana geçen bir sezonun, her yönüyle hafızalarda yer edecek bir play-off mücadelelerinin ardından gülen taraf Şekerspor olacak gibi.
 
GÖLHİSAR BELEDİYESPOR MAÇA ÇIKMADI
 
Perşembe günü oynanan Play-off erteleme maçında Yeni Burdurspor’u 2-7 skorla yenen Şekerspor ipi göğüslemeye en yakın takım oldu. Bugün Gazi Atatürk Stadı’nda oynanması gereken Şekerspor-Gölhisar Belediyespor karşılaşmasına Gölhisarspor maça çıkmayınca Şekerspor maçı 3-0 hükmen kazandı ve puanını netlik kazanmayan bir maçı ile 14’e yükseltti.
 
TFF’nin KARARI BEKLENİYOR
 
Play-off mücadelesinde Gölhisar Belediyespor ile 1-0 önde iken çıkan olaylar sonucu maçın hakemi müsabakayı tatil etmişti. Türkiye Futbol Federasyonu’ndan bu hafta içinde yarım kalan ve tatil edilen maçın sonucu netlik kazanacak ama TFF’den gelecek kararın Şekerspor lehine sonuçlanması bekleniyor.
 
Gölhisarspor’un maça çıkmaması üzerine 6 maçlık play-off serüveninin ardından şampiyonluğu neredeyse TFF’den gelecek karar ile netleşecek olan Şekerspor takım oyuncuları şampiyonluğu soyunma odasında selfie çekilerek kutladı. Takım oyuncuları sosyal medya hesabında şampiyonluk sevincini çektikleri selfie fotoğraf bir not düştü; ”Biz Arife’yi gösteririz ama Bayram’ı asla.. Herkes ayağını denk alsın.. ŞAMPİYON ŞEKERSPOR…” dediler.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *