Sağlık kompleksi inşaatını incelediler

Burdur Halk Sağlığı Müdürlüğü Kompleksi 2017’ye yetişmesi öngörülüyor.

Burdur Halk Sağlığı Müdürlüğü Kompleksi inşaat alanına Burdur Ak parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, İl Başkanı Süleyman Faki ve İl Başkan Yardımcısı Turan Yurduşen ile beraber incelemelerde bulundu.

Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik burada yaptığı açıklamada, “Burdur’umuza yeni modern Bir Halk Sağlığı Kurumu kazandırıyoruz. 7563 Metrekare kapalı alan üzerine kurulacak Halk Sağlığı Müdürlüğü Kompleksinin sadece Keşif Bedeli 8.150.500 TL.Yeni Halk Sağlığı Kompleksimizin içerisinde Halk Sağlığı Merkezi, Halk Sağlığı Laboratuvarı, Toplum Sağlığı Merkezi, ve Aile Sağlığı Merkezimiz olacak. Kasım 2017’de bu kompleksimizin bitirilmesi öngörülüyor. “dedi.

Özçelik , “Ülkemizde son yıllarda yapılan çalışmalarla birlikte sağlık sektöründe çok önemli gelişmeler yaşanmış, bu gelişmelere bağlı olarak vatandaşlarımıza sunulan hizmet kalitesi de yükselmiştir. Devletimiz, vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden daha iyi koşullarda yararlanması için çağın şartlarına uygun teknolojik yenilikleri ülkemize kazandırma gayreti içindedir İnsan hayatını her şeyden çok önemseyen bir sağlık politikasına sahip bir iktidar olarak; Burdur’da bugüne kadar birçok sağlık yatırımı gerçekleştirdik. Halkımızın ihtiyacı olan sağlık hizmetlerini, merkez-köy demeden insanımızın yaşadığı ve ihtiyaç duyduğu her yerde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu düşünceyle gerçekleştireceğimiz bu yeni sağlık yatırımımızın halkımıza hayırlı olmasını diliyor, bu yatırımların gerçekleştirmesinde emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum.”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir