Milletvekili Özçelik’ten Binali Yıldırım’a tebrik

Ak Parti Genel Başkan Adayı olarak Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım’ın ismini Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıkladı. İsmi açıklanınca duygulandığı görülen Binali Yıldırım kürsüye davet edildi.Yıldırım, sözlerine başlamadan önce bir karadeniz fıkrası anlattı. Yıldırım, ‘Aklıma bir şey geldi, temel konuşma yapmaya hazırlanıyormuş kürsüye çıkmış bakmış ki konuşması yok. Dönmüş demiş ki buraya çıkarken konuşmamı bir Allah biliyordu bir ben, şimdi artık sadece Allah biliyor” dedi.

TERÖR BELASI ÜLKE GÜNDEMİNDEN ÇIKACAK

Terörle mücadele hakkında önemli açıklamada bulunan Yıldırım, “Buradan Diyarbakır’a, hunharca katledilen vatandaşlarımızın yanına gitmeden önce bir şeyi söylemek istiyorum. Milletimiz rahat olsun, bu terör belasını milletimizin gündeminde çıkaracağız. Günümüz aydınlık olsun, Allah’a emanet olun. Milletim rahat olsun, bu terör belasını Türkiye’nin gündeminden çıkaracağız.” dedi.

MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK’TEN TEBRİK

Ak Parti Genel Başkanlığındaki aday açıklamasının ardından Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Ak Parti Genel Başkan Adayı olarak gösterilen Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım’a tebriklerini bizzat sundu. Milletvekili Özçelik, yaptığı açıklamada “AK Partimizin 2. Olağanüstü Kongresinde Genel Başkan Adayımız Sayın Binali Yıldırım. Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir