Feci trafik kazası

Karamanlı ilçesinde traktörle otomobilin çarpışması sonucu 2’si çocuk, 7 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Burdur’dan Fethiye istikametine giden Bülent Biri idaresindeki 06 TTR 92 plakalı otomobil, Karamanlı ilçesi çevre yolu kavşağında, tarlaya giden Ziya Arslan’ın kullandığı 15 KD 187 plakalı traktörle çarpıştı. Çarpmanın etkisi ile traktör iki parçaya bölündü.

Kazada, otomobil sürücüsü Bülent Biri, yanında bulunan eşi Ülkü, çocukları Ebrar ve Batuhan ile traktörü sürücüsü Ziya Arslan, eşi Gülsüm ve kızı Fatıma Arslan yaralandı.

Olay yerine gelen ambulanslarla Burdur Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralıların, hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

Öte yandan olay yerinde incelemelerde bulunan Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, sürekli aynı kavşakta kazalar olduğunu belirterek, yerel yönetimler olarak Karayolları Antalya Bölge Müdürlüğü’ne defalarca müracaatta bulunduklarını anlattı.

Selimoğlu, ilçenin çevre yoluyla bağlantısını sağlayan 3 kavşaktan 2’sinin problemli olduğuna işaret ederek, “Karayolları ekiplerinin, Devrim İlkokulu kavşağı ile Kılçan kavşağında yerinde inceleme ve düzenleme çalışmaları yapması yönünde defalarca talepte bulunduk. Acil olarak konunun çözülmesi yönünde girişimlerimiz devam edecek ve konunun takipçisi olacağız” dedi.

KMM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir