bucak-bayrak-642x320-esnaf

Esnaftan Başkan Mutlu’ya Teşekkür

Bucak Belediyesi Esnaf ve Vatandaşlara Türk Bayrağı Dağıttı

“Bugünlerde birbirimize daha çok sarılmalıyız ve kucaklamalıyız” diyen Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, ilçe esnafına bayrak dağıttı.

Bucak Belediyesi yaşanan terör olayları sonrasında birlik ve beraberlik adına duyarlı belediye olduğunu bir kez daha gösterdi ve “Teröre Karşı Birlikteyiz” sloganıyla esnaflara Türk Bayrağı dağıtımı kampanyası başlattı.

Bucak’ın Dört Bir Yanını Şanlı Ay Yıldızlı Bayrağımızla Donatıyoruz

Bayrak dağıtımı ile ilgili bilgi veren Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, “İtfaiye Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından kentteki esnafımıza bayrak dağıtımı gerçekleştiriyor. Şehit düşen askerlerimizin ve polisimizin acısını yüreğimizde hissediyoruz. Terör saldırılarını protesto etmek, birlik ve beraberliğimizin pekişmesi adına Türk Bayrağı dağıtımı yapıyoruz. Bucak’ın dört bir yanını şanlı ay yıldızlı bayrağımızla donatıyoruz. dedi.
Başkan Mutlu, “Ülkemiz yıllardır üzerinde oynanan bu kirli tezgahın üstesinden gelecek güç ve kudrete sahiptir. Önemli olan bu coğrafyada yaşayan bizlerin dış mihrapların oyununa gelmeden birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmemiz. Bu güne kadar hiçbir güç bizi birbirimize düşüremedi, bundan sonrada düşüremeyecektir.” açıklamasında bulundu.

Esnaftan Başkan Mutlu’ya Teşekkür

Bayraklarını İtfaiye ekiplerinden alan esnaf ve vatandaşlar, yapılan uygulama ile ilgili olarak, “Son günlerde yaşanan olaylar sonrasında belediyemizin yapmış olduğu bu uygulama çok anlamlı. Şanlı bayrağımızı barışın ve huzurun sembolü olarak işyerlerimize ve evlerimize asacağız. Bu anlamlı organizasyonu gerçekleştiren Belediye Başkanımız Süleyman Mutlu’ya çok teşekkür ediyoruz.”dedi.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *