BUTSO

BUTSO hizmet binasında tadilat çalışmaları sürüyor

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) hizmet binasını kaplayan mavi alüminyum çerçeveler sökülerek, aynalı cam kaplama yapılıyor. BUTSO Hizmet binasının dış cephe ve iç bölümlerinde tadilata girildi.

Dış cephede mantolama yapılacak olan BUTSO binasının iç bölümlerinde de büyük değişiklik yapılıyor.Binanın üçüncü katında yer alan restoran iptal edilerek yönetim katı yapılırken, halen kullanılan ikinci kat ise; sicil ve belge büro katı olacak. Asansörü de yenilenecek olan BUTSO iç-dış tadilat işlemlerinin, yılsonuna kadar tamamlanması bekleniyor.

Tadilat ve yeni hizmet katı düzenlenmesine ilişkin çalışmaları değerlendiren BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik; “Şimdiye kadar bir katta hizmet veren Oda’mız, özellikle Akredite olduktan sonra, üyelerimize ve Burdur’umuza yönelik artan hizmetlerimiz için yeterli gelmemektedir. Bu nedenle ve daha geniş hizmet alanı oluşturmak için çalışıyoruz. Bu arada, üyelerimize hizmeti de aksatmadan yürütürken ve yenileneceği için devre dışı bırakılan asansör nedeniyle verdiğimiz sıkıntılar için sevgili üyelerimizden ve halkımızdan özür diliyoruz” dedi.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *