Başkan Mutlu Ankara’da

Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu Ankara’ya ziyaret bir kısım ziyaretlerde bulundu. Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ile beraber gerçekleştirdiği ziyaretlerde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’la görüştü.

 
Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu Bucak için gece gündüz çalışarak büyük hizmetler yapmaya çalışacağız diyerek “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Ayşenur İslam’la TBMM’de Görüşmelerde Bulunulduk. Bucak’a ilçemize Yeni Açılan Sosyal Hizmet Merkezi ve Bakanlımıza bağışlanan arsa üzerinde değerlendirmelerde bulunarak Sosyal Hizmetler merkezi, yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezi kazandırmak için adım atmış olduk. Sayın bakanımız Ayşenur İslam’a ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. İlçemiz için gece gündüz çalışarak büyük hizmetler kazandırmaya çalışacağız. Bu çalışmalarımızda bizlere destek olan Milletvekilimiz Bayram Özçelik’e, İlçe Başkanımız Emrullah Ünal’a ve değerli Bucaklı hemşerilerimize teşekkür ederim.” Dedi.
Başkanımız ne söz verdiyse arkasındayız diyen Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ Bucak Belediye Başkanımızın Ankara’ya 2. Ziyaretini gerçekleştiriyor. Her geldiğinde Bucak ilçemize müjdelerle dönüyor, Süleyman Mutlu kardeşimizin hazırladığı tüm projelerin arkasındayız.”dedi.